Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Upload
kk: Жүктеу
