Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą
