Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Remove
mr: काढा

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Upload
mr: अपलोड

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
