Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Upload
nl: Uploaden

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Select
nl: Selecteren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser
