Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Remove
sl: Odstrani

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Upload
sl: Nalaganje
