Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Filename
uk: Назва файла

en: Upload
uk: Викласти

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Select
uk: Вибір

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Library
uk: Бібліотека

en: Upload a new file
uk: Відвантажити новий файл

en: Select Image
uk: Виберіть зображення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Image browser
uk: Оглядач зображень

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей
