Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Remove
af: Verwyder

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Upload
af: Oplaai

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
