Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Upload
ar: رفع

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
