Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Upload
el: Αποστολή

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Select
el: Επιλογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
