Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Filename
et: Failinimi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Select
et: Vali

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
