Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Upload
eu: Igo

en: Desc
eu: Beheraka

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
