Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
