Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Upload
ro: Încarcă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Select
ro: Alege

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Upload a new file
ro: Încarcă un fișier nou

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
