Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
