Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Upload
ast: Xubir
