Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Remove
cy: Symud

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Select
cy: Dewis

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
