Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Remove
gl: Quitar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Upload
gl: Subir

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
