Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Remove
hr: Ukloni

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Upload
hr: Otpremi

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Asc
hr: Uzlazno
