Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
