Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Remove
sq: Hiq

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Upload
sq: Ngarkimi
