Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Remove
sv: Ta bort

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Filename
sv: Filnamn

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Select
sv: Välj

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Library
sv: Bibliotek

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity browser
sv: Objektläsare
