Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
