Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Original image
az: Orginal şəkil
