Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image link
nl: Afbeeldingslink

en: Image loading settings
nl: Instellingen voor het laden van afbeeldingen

en: Loading attribute
nl: Loading-attribuut

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden
