Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delta
uk: Дельта

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження

en: Image loading
uk: Завантаження зображення
