Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Reversed
de: Umgekehrt

en: Image style
de: Bildstil

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image link
de: Bild-Link

en: Image loading settings
de: Einstellungen für das Laden von Bildern

en: Loading attribute
de: Lade Attribut

en: Image loading
de: Bild wird geladen
