Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Reversed
es: Invertido

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Image loading settings
es: Ajustes de carga de imágenes

en: Loading attribute
es: Atributo de carga

en: Image loading
es: Carga de la imagen
