Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Reversed
fr: Inversé

en: Image style
fr: Style d'image

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image loading settings
fr: Paramètres de chargement des images

en: Loading attribute
fr: Attribut de chargement

en: Image loading
fr: Chargement d'image
