Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Reversed
pt: Revertido

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Image loading settings
pt: Configurações de carregamento de imagem

en: Loading attribute
pt: Atributo de carregamento

en: Image loading
pt: Carregamento de imagem
