Image Delta Formatter (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delta
ru: Дельта

en: Reversed
ru: Оборот

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image loading settings
ru: Настройки загрузки изображений

en: Loading attribute
ru: Атрибут загрузки

en: Image loading
ru: Загрузка изображения
