Image Effects (4.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Type
cy: Math

en: Size
cy: Maint

en: Image
cy: Delwedd

en: Outline
cy: Amlinell

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Color
cy: Lliw

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Random
cy: Ar hap

en: Position
cy: Lleoliad

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Offset
cy: Ongli

en: Column
cy: Colofn

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr

en: Mask
cy: Masg
