Image Effects (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Bottom
mn: Доод

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Color
mn: Өнгө

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
