Image Effects (4.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Row
ug: قۇر
