Image Effects (4.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Size
lt: Dydis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Line
lt: Eilutė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Square
lt: Kvadratas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: height
lt: aukštis

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Radius
lt: Spindulys

en: Column
lt: Stulpelis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Mask
lt: Kaukė

en: Rotate
lt: Pasukti

en: width @data.width
lt: plotis @data.width

en: height @data.height
lt: aukštis @data.height
