Image Effects (4.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Image
nn: Bilete

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Mode
nn: Modus

en: Color
nn: Farge

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Random
nn: Vilkårleg
