Image Effects (4.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: (none)
pl: (brak)

en: Outline
pl: Książka

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: px
pl: pikseli

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Line
pl: Linia

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Color
pl: Kolor

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Square
pl: Kwadrat

en: Random
pl: Losowo

en: Position
pl: Pozycja

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Level
pl: Poziom

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Font color
pl: Kolor czcionki

en: height
pl: wysokość

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Font settings
pl: Ustawienia czcionki

en: Information
pl: Informacja

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Invert
pl: Odwróć

en: Shift
pl: Zmiana

en: Shadow
pl: Cień

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Allow Upscaling
pl: Zezwól na powiększanie

en: Rotation angle
pl: Kąt obrotu

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
pl: Ilość stopni o jakie zostanie obrócony obraz. Dodatnie liczny oznaczają obrót zgodnie z ruchem wskazówek zegara, ujemne w przeciwnym kierunku.

en: Radius
pl: Promień

en: Column
pl: Kolumna

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Row
pl: Wiersz

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Text settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Strip HTML tags
pl: Usuń znaczniki HTML

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Mask
pl: Maska

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Rotate
pl: Obróć

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Przycinanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Obracanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
pl: Obraz %file nie mógł zostać obrócony ponieważ funkcja imagerotate() nie została odnaleziona w tej instalacji PHP.

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Center left
pl: Lewy bok po środku

en: Center right
pl: Prawy bok po środku

en: Upscale
pl: Skalowanie w górę

en: Image rotate
pl: Obrót obrazu

en: width @data.width
pl: szerokość @data.width

en: height @data.height
pl: wysokość @data.height

en: Source image
pl: Obrazek źródłowy

en: Let scale make images larger than their original size.
pl: Zezwól na zmianę rozmiaru obrazu do większego niż oryginalny.
