Image Effects (4.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Size
eo: Grandeco

en: Image
eo: Bildo

en: Outline
eo: Skemo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Color
eo: Koloro

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Position
eo: Loko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Mask
eo: Masko
