Image Effects (4.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Bottom
km: បាត

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Line
km: ជួរ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Allow Upscaling
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រសើរ​ឡើង

en: Rotation angle
km: មុំ​បង្វិល

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
km: ចំនួន​ដឺក្រេ​ដែល​រូបភាព​គួរ​ត្រូវ​បាន​បង្វិល​ ។ ចំនួន​វិជ្ជមាន​គឺ​តាម​ទ្រនិច​នាឡិកា​ ​ចំនួន​អវិជ្ជមាន​គឺ​ច្រាស​ទ្រនិច​នាឡិកា ។

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Mask
km: របាំង

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រឹប​រូបភាព ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្វិល​រូប​ភាព ដោយ​ប្រើ​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
km: មិន​អាច​បង្វិល​ %file ​រូប​ភាព​បាន​ទេ ពីព្រោះ​មុខ​ងារ​ imagerotate() function ​មិន​មាន​នៅ​ក្នុង​ការ​ដំឡើង​ PHP ​នេះ​ ។
