Image Effects (4.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Outline
kk: Жиек

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Mode
kk: күй

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Mask
kk: Маскасы
