Image Effects (4.0.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Anchor
ka: ბმული

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Line
ka: ხაზი

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
