Image Effects (4.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Size
ca: Mida

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: (none)
ca: (cap)

en: Outline
ca: Esquema

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Path
ca: Camí

en: Anchor
ca: Àncora

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Line
ca: Línia

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Basic
ca: Bàsic

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Square
ca: Quadrat

en: Random
ca: Aleatori

en: Position
ca: Posició

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: height
ca: alçada

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Information
ca: Informació

en: X offset
ca: Desplaçament X

en: Y offset
ca: Desplaçament Y

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Allow Upscaling
ca: Permet el sobreescalat

en: Rotation angle
ca: Angle de rotació

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
ca: El nombre de graus que s'ha de girar la imatge. Els valors positius són en sentit horari i els negatius en sentit antihorari.

en: Column
ca: Columna

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Row
ca: Fila

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text

en: Strip HTML tags
ca: Elimina les etiquetes HTML

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Mask
ca: Màscara

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Rotate
ca: Girar

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: Ha fallat el tallat de la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: S'ha produït un error en girar la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
ca: No s'ha pogut girar la imatge %file perquè la funció imagerotate() no està disponible en aquesta instal·lació del PHP.

en: Center left
ca: Centre esquerra

en: Center right
ca: Centre dreta

en: width @data.width
ca: amplada @data.width

en: height @data.height
ca: alçada @data.height

en: Let scale make images larger than their original size.
ca: Deixeu que l'escala faci imatges més grans que la seva mida original.
