Image Effects (4.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Size
hr: Veličina

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Outline
hr: Korice

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Path
hr: Putanja

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Anchor
hr: Sidro

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Bottom
hr: Dno

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Line
hr: Redak

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Basic
hr: Osnovno

en: Color
hr: Boja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Random
hr: Nasumično

en: Position
hr: Pozicija

en: Level
hr: Nivo

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Font color
hr: Boja fonta

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: X offset
hr: X otklon

en: Y offset
hr: Y otklon

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Allow Upscaling
hr: Dopusti povećanje

en: Rotation angle
hr: Kut zakretanja

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
hr: Stupnjevi za koje će slika biti zakrenuta. Pozitivne vrijednosti su u smjeru kazaljke na satu, negativne u obrnutom.

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Mask
hr: Maska

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Rezanje slike nije uspjelo koristeći %toolkit alat na %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Zakretanje slike nije uspjelo koristeći %toolkit alat na %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
hr: Slika %file nije mogla biti zakrenuta budući da imagerotate() svojstvo nije dostupno unutar vaše PHP instalacije.

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
