Image Effects (4.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (85 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: (none)
nl: (geen)

en: Outline
nl: Structuur

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Top
nl: Bovenaan

en: Path
nl: Pad

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Anchor
nl: Anker

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Line
nl: Lijn

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Square
nl: Vierkant

en: Random
nl: Willekeurig

en: Position
nl: Positie

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Level
nl: Niveau

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: height
nl: hoogte

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Font settings
nl: Lettertype instellingen

en: Information
nl: Informatie

en: Relative size
nl: Relatieve grootte

en: X offset
nl: X-offset

en: Y offset
nl: Y-offset

en: opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Transparent
nl: Transparant

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Radius
nl: Straal

en: Column
nl: Kolom

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Row
nl: Rij

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Text settings
nl: Tekstinstellingen

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Mask
nl: Masker

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Rotate
nl: Roteren

en: Unchanged
nl: Ongewijzigd

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te draaien met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
nl: De afbeelding %file kon niet worden geroteerd omdat de imagerotate() functie niet beschikbaar is in deze PHP-installatie.

en: The file does not exist.
nl: Dit bestand bestaat niet.

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Upscale
nl: Opschalen

en: Image rotate
nl: Afbeelding roteren

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height

en: Source image
nl: Bron-afbeelding

en: Let scale make images larger than their original size.
nl: Afbeeldingen mogen geschaald worden tot boven hun oorspronkelijke grootte.
