Image Effects (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Enabled
no: Aktivert

en: Image
no: Bilde

en: Center
no: Midtstilt

en: Path
no: Sti

en: File name
no: Filnavn

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Color
no: Farge

en: Not installed
no: Ikke installert

en: bottom
no: bunn

en: top
no: topp

en: Level
no: Nivå

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Information
no: Informasjon

en: Plugin settings
no: Innstillinger for tillegg

en: Dropdown
no: Rullegardinmeny

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: Center left
no: Midterst til venstre

en: Center right
no: Midterst til høyre

en: Image Effects
no: Bildeeffekter
