Image Effects (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Image
te: బొమ్మ

en: Outline
te: ఆకృతి

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Information
te: సమాచారం

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు
