Image Effects (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
