Image Effects (8.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Outline
fil: Balangkas

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
