Image Effects (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo
