Image Effects (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Basic
si: මූලික
