Image Effects (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Outline
ast: Contornu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Line
ast: Llinia

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Basic
ast: Básicu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
